گلرنگ سیستم در نگاه اول

درباره ما

شــرکت گــلرنگ سیستم (سهامی خاص) یکـی از شـرکــت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی گـلرنگ در سال 1394 و با هدفِ ارائه‌ راه‌‌حل‌های فناورانه اطلاعات و مشاوره برای كمك به خلق ارزش، افزایش بهره‌وری، رشد، توانمندسازی و افزایش سود‌آوری گروه صنعتی گلرنگ شکل گرفته است. فعالیت این شرکت در ابتدا توسعه سامانه‌های مدیریت منابع سازمانی، ایجاد مراکز داده و ارتـبــاطات و داده‌پـژوهی و هوش مصنوعی بود اما در سال‌های بعد توسعه فناوری‌های دیجیتال نیز به این شرکت سپرده شده است. اکنون این شرکت مسوولیت توسعه و تقویت جایگاه فناوری اطلاعات و فناوری‌های دیجیتال در گروه صنعتی گلرنگ را بعهده دارد. 
گلرنگ سیستم بازوی توسعه فناوری‌های دیجیتال گروه صنعتی گلرنگ است. هموار کردن مسیر و استفاده از همۀ ظرفیت‌های موجود برای سفرِ تحولِ دیجیتالِ گروه صنعتی از وظایف اصلی و ماموریت جدید این شرکت است.
گسترش کاربرد فناوری‌های دیجـیتال در مقوله‌ی صنعـت هوشمند و روند حرکت گروه صنعتی گلرنگ به سوی جهانی شدن، گلرنگ سیستم را بر آن داشته تا در حوزه‌های مختلف به همه‌ی شرکت‎های گروه و نیز بازارهای داخلی و خارجی خــدمات ارائه کند.
ارائه محصولات و خدمات با کيفيت و خلق ارزش در حوزه فناوری‌های دیجــیتال و استفاده از فـــناوری‌های نوین مانند تحــلیل داده، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء و رایانش ابری و با تکيه بر کارکنان با انگيزه و نوآور، بــاعث بــهبود خدمات و محصولات گروه صنعتی گلرنگ و با توجه به گستردگی حوزه‌های فعالیت گروه صنعتی گلرنگ، باعث بهبود زندگی مشـــتريان و مصـــرف‌کـــنندگان ملی و بين‌المللی و ارتقا سطح رفاه مردم و کارکنان شده است.
گلرنگ سیستم تلاش می‌کند جامعه او را به‌ عنوان شرکتی فناور، معتبر، استقبال‌کننده از تغيير و تحــول، چــابک، پــويا، کارآفرين و ارزش‌گذار به حــقوق اجتماعی بشناسد. 
 

چشم انداز
تبدیل شدن به یکی از بزرگترین پدیدآورندگان راهکارهای جامع و نوینِ توانمندساز برای کسب‌وکارها با بهره‌گیری از برترین فناوری‌های دیجیتال.


ماموریت 
ما با توسعه زیرساخت‌های تبادل ارزش دیجیتال و ایجاد زیست بوم نوآوری، می‌کوشیم با تکیه بر سرمایه‌های انسانی کارا و باانگیزه، دانش کسب‌وکاری و شبکه ارزش حوزه دیجیتال، گروه صنعتی گلرنگ و سایر ذی‌نفعان را در جهت تسهیل سفر تحول دیجیتال در حوزه‌های زیر همراهی کنیم:

•    خلق مدل‌های نوآورانه کسب‌وکار دیجیتال  
•    توسعه فناوری‌های دیجیتال
•    آفرینش ارزش و ثروت داده‌محور
•    طراحی تجربه و سفر مشتریان
•    بهینه‌سازی فرایندهای عملیاتی
 

اصول کاری و بیانیه ارزش

مشتری‌مداری

مشتری پادشاه سرزمین ماست. به او احترام می‌گذاریم و نهایت سرعت و دقت را برای پاسخ‌گویی به او بکار می‌بریم.

انسان‌محوری

حرمت انسانی افراد والاتر از سمت سازمانی ایشان است.

کار گروهی

در گلرنگ سیستم هیچ‌کس به تنهائی قهرمان نیست. چابکی، فرآیند و نوآوری قهرمانان ما هستند. منافع گروه را فدای منافع شخصی نمی‌کنیم. اما اگر فردی مشکلی داشته باشد، همه برای رفع مشکل او تلاش می‌کنیم.

نتیجه‌گرایی

کیفیت خروجی ماموریت‌های محوله و رعایت زمان‌بندی‌ها با تمرکز بر بالاترین استانداردها هدف و ماموریت ماست.

صراحتِ تمام عیار

نهایت احترام و در عین حال نهایت صراحت و شفافیت را نسبت به هم داریم. خواسته‌هایمان را با صراحت و صداقت عنوان می‌کنیم و محدودیت‌ها را هم درک می‌کنیم.

چابکی

چابکی اصل محوری بقاء ماست. سرعت و دقت را توأمان در نظر می‌گیریم و متوجه اهمیت زمان هستیم.

شایسته فناوری‌

فناوری‌ شایستگی کلیدی ماست و تشنه‌ی دانستن هستیم. به کمک فناوری‌ جایگاه‌مان را ارتقاء می‌دهیم و علاوه بر توسعه بازار، چابک‌تر خواهیم بود.

نوآوری

شناسایی مسائل و مشکلات در ارکان شرکت و تلاش برای حل آن از روش‌های نوآورانه یک ارزش است. از بروز مسئله نگران نخواهیم شد و به مسئله به عنوان یک فرصت نگاه می‌کنیم.

تجربه‌گری

کسی بخاطر شکست در تجربه‌گری و یا اشتباه در تصمیم‌گیری سرزنش نخواهد شد. اما یک اشتباه را دو بار تکرار نمی‌کنیم.

ذهنیت باز

 بر روی نظراتمان تعصب نداریم و نسبت به پذیرش دیدگاه دیگران و انتقاد، رویکردی باز داریم.

تصمیم‌گیری شفاف

 اگر با موضوعی مخالف هستیم، محترمانه و آزادانه ابراز می‌کنیم. اما اگر تصمیمی توسط جمع گرفته شد، همه به انجام آن متعهد هستیم.

یکپارچگی

جزیره‌ی امنی برای خودمان ایجاد نمی‌کنیم، بلکه همه شهروند گلرنگ‌سیستم هستیم و  موفقیت ما در گرو تعامل و ارتباط مثبت با سایرین و ایجاد یکپارچگی در فرآیندها و ابزارهاست.

مسئولیت‌پذیری

همه‌ی موضوعات به همه‌ی ما ربط دارد. در گلرنگ سیستم «این مشکل من نیست» را از کسی نمی‌شنویم.

نظم

تلاش می‌کنیم چابک باشیم، اما چابکِ منظم. به فرایندها و روال‌ها احترام می‌گذاریم و بی‌نظمی را نمی‌پذیریم.