شرکتهای هلدینگگروه صنعتی گلرنگ

www.golrang.com

«گروه صنعتی گلرنگ» یک مجموعه‌ اقتصادی پویاست که در زمینه‌های گوناگون سرمایه‌گذاری، فعالیت می‌کند.


پاکشو

www.pakshoo.com

گروه صنعتی پاکشو در سال 1351 با سرمایه فکری، مادی و معنوی آقای حاج محمدکریم فضلی و به مدد تلاش و کوشش های شبانه روزی وی و جمعی از مهندسین و متخصصین ایرانی وعده ای از همراهانش بنیان گذاشته شد.

داروییسرمایه گذاری دارویی گلرنگ

#

توزیع و فروششرکت گلپخش اول

gpa.ir/fa

شرکت گلپخش اول در سال ۱۳۷۹ با موضوع بازاريابي، فروش، توزيع و پخش محصولات غذايي‌، آرايشي‌و بهداشتي، در داخل و خارج از ايران، همچنين خريد، واردات و انجام هرگونه فعاليت حقوقي، مالي، اداري و بازرگاني تأسيس گرديده و در تاريخ 18/7/1379با توزيع محصولات شوينده با نام تجاري AVE رسما شروع به فعاليت نمود.


گلرنگ پخش

www.golrang-pakhsh.com

شرکت گلرنگ پخش در مهر ماه سال ۱۳۷۹ با هدف پخش محصولات تولیدی کارخانجات دیگر شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ تاسیس شد.


پخش پدیده پایدار

#

شرکت پخش پديده پايدار در آذر ماه سال ۱۳۸۷ با هدف بازاريابی، فروش و پخش محصولات شوينده توليدی شرکت پديده شيمی پايدار با برند اکتيو بنا نهاده شد و پس از آن محصولات صنايع سلولزی ماريناسان با برند اکتيو و محصولات کارخانجات گلبرگ بهاران با برند سان‌تين نيز به سبد محصولات آن اضافه شدند.


افق کورش

okcs.ir

فروشگاه های زنجیره ای افق کورش


آنیتاسان

anitasun.ir

گروه صنعتی آنیتاسان اول آبان ماه سال 91 با استعانت از خداوند متعال و با هدفی رفیع که همانا حضوری پرتوان در عرصه تمام سبد محصولات گروه صنعتی گلرنگ در فروشگاه های زنجیره ای بود متولد شد.


سلامت پخش هستی

salamatpakhsh.com

شرکت سلامت پخش هستی در بهمن ماه سال ۱۳۸۹ با هدف پخش سریع، مطمئن و سراسری داروهای تولید داخل و وارداتی و زنجیره‌ی سرد و محصولات سلولزی با استفاده از تجربه و امکانات موجود در گروه صنعتی گلرنگ تأسیس شد.

صنایع سلولوزیماریناسان

marinasun.ir

شرکت صنايع سلولزی ماريناسان فعال در حوزه ی تولید انواع محصولات سلولزی شامل دستمال کاغذی، دستمال حوله و توالت، دستمال مرطوب، نوار بهداشتی و پوشک می باشد.


آرین سلولز صنعت

aryancellulose.com

شرکت آرین سلولز صنعت در سال ۱۳۸۷ با هدف تولید و بسته بندی تیشو و کاغذهای بهداشتی تاسیس شد. این شرکت در اردیبهشت ۱۳۹۳ به بهره برداری رسید است.

صنایع غذاییدالین مهر

dalinmehr.com

شرکت صنايع سلولزی ماريناسان فعال در حوزه ی تولید انواع محصولات سلولزی شامل دستمال کاغذی، دستمال حوله و توالت، دستمال مرطوب، نوار بهداشتی و پوشک می باشد.


گلبرگ بهاران

#

شرکت کشت و صنعت گلبرگ بهاران در سال ۱۳۸۲ تاسیس و در مرداد ماه سال ۱۳۸۸ با هدف تولید، واردات و صادرات انواع مواد غذایی و ماشین آلات و تکنولوژی‌های وابسته به بهره‌برداری رسید.


صنعت غذایی کورش

www.koroushoil.com

شرکت صنعت غذایی کورش پس از گذشت ۴ سال از فعالیت شرکت گلبرگ بهاران با هدف توسعه و افزایش سهم از بازار روغن های خوراکی به عنوان یک شرکت وابسته به گلبرگ بهاران در سال ۱۳۹۰ تاسیس شد.


ماستر فوده

#

شوینده و بهداشتیپاکشو

www.pakshoo.com

گروه صنعتی پاکشو در سال 1351 با سرمایه فکری، مادی و معنوی آقای حاج محمدکریم فضلی و به مدد تلاش و کوشش های شبانه روزی وی و جمعی از مهندسین و متخصصین ایرانی وعده ای از همراهانش بنیان گذاشته شد.


پدیده شیمی پایدار

www.pspaydar.com

شرکت پديده شيمی پايدار در سال ۱۳۸۴ با هدف تولید و عرضه سبدی متنوع و کامل از محصولات با کیفیت برتر در زمینه محصولات شوینده و بهداشتی تأسيس شد.

خدمات آموزشیدانشگاه گلرنگ

gig-uast.ac.ir

مركز آموزش علمی – كاربردی گروه صنعتی گلرنگ در سال ۱۳۸۶ فعاليت خود را در تهران با پذيرش دانشجو در ۳ رشته حسابداری مالياتی، شيمی آزمايشگاهی گرايش آرايشی و بهداشتی و شيمي آزمايشگاهی گرايش صنعتی، در مقطع كاردانی آغاز نمود.

خدمات بازرگانیآریان تجارت شرق

www.atsco.ir

شركت آریان تجارت شرق در سال ۱۳۸۲ با هدف گسترش مدرن ترين رسانه ارتباط جمعی فعاليت خود را در زمينه ارائه تلويزيون‌های شهری آغاز نمود.


هستی آرین تامین

hastitaamin.ir

شرکت هستی آرین تامین در سال ۱۳۸۹با هدف کشت و تولید محصولات کشاورزی و صنایع غذایی با اولویت قند و شکر، چای، برنج ایرانی و خارجی تاسیس شد.

چاپ و بسته بندیایراندار

irandar.co.ir

شرکت ایراندار با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تجهیزات و تکنولوژی‌های روز دنیا و با تکیه بر استانداردهای جهانی، تولید انواع مواد اولیه پشت چسب‌دار را در دستور کار خود دارد.

ساختمان و معدنگلرنگ سازه

#

شرکت گلرنگ سازه در سال ۱۳۸۶ با هدف انجام امور ساختمانی گروه صنعتی گلرنگ تاسیس شد. این شرکت در این سال ها در ساخت قسمتی از پروژه‌های كورش و میلاد كرج مشارکت و فعالیت داشته است.

حمل و نقل سراسریگلرنگ ترابر

golrangtarabar.com

شرکت گلرنگ ترابر در سال ۱۳۹۲ با هدف ارائه خدمات در حوزه حمل و نقل در گروه صنعتی گلرنگ تاسیس شد. این شرکت در نظر دارد با گسترش فعالیت های خود در آینده نزدیک تبدیل به یک شرکت حمل و نقل سراسری شود.

خدمات بیمهسایه بان امن آرین

bimehalborz.ir

شرکت خدمات بيمه‌ای سايه‌بان امن آرين در شهريور ماه سال ۱۳۸۶ در راستای انجام امور بيمه‌ای شرکت‌های عضو گروه صنعتی گلرنگ فعاليت خود را آغاز نمود. وظيفه اين شرکت انجام تعهدات بيمه‌ای به نحو احسن، ارايه تخفيفات ويژه برای بيمه‌نامه‌ها و متمرکز نمودن کليه امور بيمه‌ای در درون مجموعه گروه صنعتی گلرنگ است.

صنایع الکترونیکصنایع الکترونیک گلرنگ

golrangelectronic.com

شرکت صنایع الکترونیک گلرنگ در سال ۱۳۸۹ به عنوان اولین تولیدکننده دیسک‌های بلوری در ناحیه غرب آسیا و خاورمیانه تاسیس شد.

مواد شیمیاییپدیده شیمی قرن

#


پدیده شیمی جم

padidehshimi.net

شرکت پدیده شیمی جم در سال 1392 در شهرک صنعتی اشتهارد شروع به کار نمود، لازم به ذکر است این شرکت سال‌ها در قالب شرکت پدیده شیمی نیلی مشغول به امر تولید بوده است و در راستای توسعه هرچه بیشتر سطح کیفی و کمی محصولات و پاسخگویی به نیاز مشتریان و اصل مشتری‌مداری تاسیس گردیده است.


پدیده شیمی غرب

#

پلاستیک و پلیمرپاکان پلاستکار

pakanplastkar.com

شرکت پاکان پلاستکار (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۵ با هدف برطرف نمودن نيازهای بسته‌بندی پلاستيک شرکت پاکشو و سایر شرکت های تولیدی گروه صنعتی گلرنگ تاسیس شد.

فرهنگی و هنریگلرنگ رسانه

golrangresane.ir

موسسه گلرنگ رسانه از جمله شاخه های گروه صنعتی گلرنگ است که الویت خود را بر تولید و پخش محصولات سرگرم کننده در شبکه نمایش خانگی قرار داده است.

تجهیزات آشپزخانه صنعتیتیان گاز استیل

tiyan-ind.com

شرکت صنعتی تیان گاز استیل تولید کننده و تامین کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، در سال 1355 تحت عنوان کارگاه تیان با هدف بهینه نمودن تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و وسایل گازسوز شروع به کار نمود.