مشتریان


آریان تجارت شرق

شركت آریان تجارت شرق در سال ۱۳۸۲ با هدف گسترش مدرن ترين رسانه ارتباط جمعی فعاليت خود را در زمينه ارائه تلويزيون‌های شهری آغاز نمود.

www.atsco.ir

هستی آرین تامین

شرکت هستی آرین تامین در سال ۱۳۸۹با هدف کشت و تولید محصولات کشاورزی و صنایع غذایی با اولویت قند و شکر، چای، برنج ایرانی و خارجی تاسیس شد.

hastitaamin.ir

آزما نانو سیستم

آزمایشگاه آزما نانو سیستم در سال 1392 فعالیت خود را در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در زمینه‌های فرآورده‌های آرایشی، بهداشتی، شوینده‌ها و مواد نفتی؛ با هدف تامین نیاز صنایع مختلف منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان آغاز کرد. این آزمایشگاه به عنوان همکار سازمان ملی استاندارد ایران و سازمان غذا و داروی کشور، آزمون و صدور گواهینانه در زمینه کنترل فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و نفتی را برعهده دارد.

azma-nano.com/

آمیزه های پلیمری سپهر پاک

شرکت ‌آمیزه‌های پلیمری سپهر پاک (سهامی خاص)در سال 1399 راه‌اندازی شد. در حال حاضر این شرکت به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه سپهر پلاستیک پدیده در حوزه تولید مستربچ‌های پلیمری مانند انواع مستربچ‌های رنگی، مستربچ افزودنی، مستربچ‌های آنتی بلاک، لیزکننده، کمک فرایند، آنتی اکسیدانت، حریق، جاذب یووی و … فعالیت دارد.

sepehrpak.ir

پرتوشید زمان

شركت پرتوشید زمان با گردهمایی برخی از نامداران حوزه تبلیغات در سال ۱۳۹۷ با هدف عینیت بخشیدن به سبک نوین تبلیغات در ایران پا به عرصه فعالیت گذاشت. این راه با تأكید بر رسانه‌های مدرن و بر پایه سرمایه‌گذاری بر استارت‌آپ‌های خلاق تبلیغاتی آغاز شده و به امید پروردگار ادامه خواهد یافت. در این مجموعه تلاش بر این است تا با بهره‌گیری از سرمایه‌های انسانی جوان، خلاق و نو اندیش پنجره‌های تازه ای در جهت معرفی برندها و محصولات گشوده شود.

partoshid.com/

گروه صنعتی بستانچی

گروه صنعتی بستانچی با مدیریت مهدی بستانچی و با تکیه بر توان تمامی زیر مجموعه‌های خود و با هدف توسعه واحدهای فنی، مهندسی، بازرگانی و همچنین دستیابی به بازارهای بین المللی شروع به فعالیت کرده است. گروه صنعتی بستانچی هم اکنون با تکیه بر تجربه پنجاه ساله خود در صنعت تولید انواع فن و هواکش و همچنین با استفاده از دانش فنی کارشناسان خود در تمامی زمینه‌های مرتبط با تهویه آماده ارائه خدمات مشاوره، طراحی، تامین، نصب و راه‌اندازی به صورت Total Solution است.