مشتریان


ایراندار

شرکت ایراندار (سهامی خاص) در سال 1337 تاسیس گردید. کارخانه تولیدی این شرکت با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا با تکیه بر استانداردهای جهانی در زمینی به مساحت بیست هزار متر مربع در سال 93 در شهر صنعتی البرز به بهره‌برداری رسید. تولیدات این شرکت در حال حاضر به شرح ذیل است: • انواع کاغذهای نیمه گلاسه، سوپر گلاسه، آرت، متالایز، فارما به صورت پشت چسب‌دار • انواع فیلم‌های شفاف، متالایز، صدفی، سفید، Ultra Clear به صورت پشت چسب‌دار با رویه Bopp,PE,PVC,PP و زیره‌های کاغذی و پت • انواع سلفون و نوارچسب • انواع چسب‌های صنعتی و بهداشتی

irandar.co.ir

پاکان بسپار آرین

شرکت پاکان بسپار آرین با هدف ورود به صنعت بسته‌بندی پلیمری مورد استفاده در صنایع مختلف ایجاد گردیده است. این صنعت بیشتر بر تولید، چاپ، لمینیت، برش و دوخت فیلم‌های پلیمری متمرکز است که گستره وسیعی از مواد پلیمری را شامل می‌شود. برخی از صنایعی که می‌توانند تحت پوشش تامینی قرار گیرند عبارتند از: شوینده، سلولزی، بهداشتی، غذایی، کشاورزی، دارویی، پوشاک، خانگی و هر صنعتی که در آن از فیلمهای پلیمری استفاده شود.

www.pakanbaspar.com/

آوین شیمی پلاست

شرکت آوین شیمی پلاست، با هدف تامین بسته‌بندی مورد نیاز برای لوازم بهداشتی و آرایشی در سال 1394 تاسیس شد و امروزه با گسترش فعالیت‌های خود به عنوان پیشگام در تولید انواع ظروف با کیفیت پلاستیکی، بسته‌بندی محصولات آرایشی و بهداشتی، انواع قوطی کرم و شامپو، ظروف پلاستیکی و سایر محصولات آرایشی شناخته می‌شود. همچنین این شرکت از سال 1397 با تعهد به کیفیت در حوزه بازرگانی محصولات کودک، غذایی کودک، منسوجات خانگی، بهداشتی و پلیمری شروع به فعالیت کرده است.

avinco.co/