مشتریان


دالین مهر

شرکت صنايع سلولزی ماريناسان فعال در حوزه ی تولید انواع محصولات سلولزی شامل دستمال کاغذی، دستمال حوله و توالت، دستمال مرطوب، نوار بهداشتی و پوشک می باشد.

dalinmehr.com

گلبرگ بهاران

شرکت کشت و صنعت گلبرگ بهاران در سال ۱۳۸۲ تاسیس و در مرداد ماه سال ۱۳۸۸ با هدف تولید، واردات و صادرات انواع مواد غذایی و ماشین آلات و تکنولوژی‌های وابسته به بهره‌برداری رسید.

kouroshoil.com/

صنعت غذایی کورش

شرکت صنعت غذایی کورش پس از گذشت ۴ سال از فعالیت شرکت گلبرگ بهاران با هدف توسعه و افزایش سهم از بازار روغن های خوراکی به عنوان یک شرکت وابسته به گلبرگ بهاران در سال ۱۳۹۰ تاسیس شد.

kouroshoil.com

ماستر فوده

شرکت صنایع غذایی ماسترفوده، دارای سه سایت تولیدی ست که سایت اول آن در سال ۱۳۸۶ با هدف تولید کیک، کلوچه غنی شده با ویتامین D، روی، کلسیم و نیز پودر نوشیدنی گرم و سایت دوم در سال ۱۳۹۲ با هدف تولید آدامس با ویژگی کیفیت بالا، تنوع در طعم و نیز محصول سلامت محور و سایت سوم در سال 1397 با هدف توسعه سبد محصولات شرکت به بهره‌برداری رسیدند.

www.masterfoodeh.com/fa/

گندم طلایی کوروش

گروه صنعتی گلرنگ پس از تجارب موفق در عرصه خرده فروشی و فروشگاه‌های ‌زنجیره‌ای با ماهیت‌های گوناگون تخفیف محور، هایپرمارکت و فروش اینترنتی، و با توجه به نیاز شدید کشور به خرده‌فروشی مدرن و اشتغال‌زایی و حفظ کسب‌وکارهای کوچک اقدام به راه‌اندازی سوپرمارکت‌های ‌زنجیره‌ای تحت برند «گـندم» نموده است. شعار اصلی فروشگاه‌‌های ‌زنجیره‌ای گندم «خیر و منفعت برای همـه» است.

gandomcs.com/aboutus/

امین پدیدار

کارخانه شرکت امین پدیدار از سال 1373 فعالیت خود را در زمینه فرآوری و صادرات پسته آغاز کرد و یکی از معدود کارخانه‌های فراوری پسته در ایران است که الزامات کیفی و استانداردهای ویژه‌ای را جهت تأمین نیاز بازار به کار گرفته است. این مجموعه با مالکیت بیش از 2000 هکتار مزارع پسته، اولین کارخانه فراوري پسته در ایران به شمار می‌آید که مجهز به سیلوی ذخیره و دارای مدرن‌ترین تجهیزات فراوری و آزمایشگاه تخصصی پسته است.

www.aminfarms.com